اخبار

Loading

کانون‌های کارآفرینی، مرجع اصلی و ارزشمند انعکاس صدای کارآفرینان کشور هستند
دکتر زندوکیلی مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در جلسه هیئت امنا کانون کارآفرینی استان تهران، ضمن تقدیر از برنامه‌ها و فعالیت‌های این کانون، از برنامه‌های دفتر متبوع برای توسعه و بسط فرهنگ کارآفرینی خبر داد.
۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۷:۵۷
[ تعداد بازدید : ۳۱ ]
بازدید مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از پارک علم و فناوری اصفهان
دکتر علی زندوکیلی در این بازدید در جلسه با رییس پارک، با تاکید بر لزوم همکاری با کارآفرینان برتر و مراکز مشاوره از آمادگی برای همکاری در صدور مجوز شتاب‌دهنده و کافه کارآفرینی خبر داد.
۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۸:۲۰
[ تعداد بازدید : ۲۳ ]
ادامه‌ی برنامه‌های سفر مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
در ادامه‌ی برنامه‌های سفر مدیر کل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قالب هیئت همراه ریاست جمهوری، دکتر علی زندوکیلی با حضور در میز خدمت اشتغال و کارآفرینی، از نزدیک با کارآفرینان، صاحبان ایده و ذی‌نفعان و بازیگران زیست‌بوم کارآفرینی اصفهان دیدار کرد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۰۸
[ تعداد بازدید : ۲۶ ]
مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی، نماد شبکه‌سازی منسجم بین بازیگران زیست‌بوم کارآفرینی هستند
در جلسه دکتر​زندوکیلی​ مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و​زارت تکاور​ با حدود ۶۰ مرکز فعال مشاوره و خدمات کارآفرینی استان​ اصفهان​ در محل فضای اشتراکی​ رابینکس، این مقام مسئول، درددل‌ها، مسائل و مشکلات این مراکز را در یک جلسه ۴ ساعته شنید و نکاتی مطرح نمود.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۸:۲۱
[ تعداد بازدید : ۲۵ ]
اصفهان پیشگام طرح پویش اشتغال /ایجاد اشتغال با هدفمند شدن نیروی کار
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه احتماعی استان اصفهان علی زندوکیلی که به همراه هیات دولت سیزدهم در سفر یک روزه رئیس جمهور به اصفهان سفر کرده بود در نشست صمیمانه با کارآفرینان برتر اصفهان اظهار داشت: قصد داریم طرح‌های قبلی را ساماندهی کنیم تا به نتیجه‌های بهتری دست یابیم.
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
[ تعداد بازدید : ۴۰ ]
« قبلی صفحه ۱ از ۲ ۲ بعدی »