اخبار

برگزاری دومین کارگاه آموزشی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

برگزاری دومین کارگاه آموزشی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

 معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی با همکاری سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در ۳۱ استان و سایر طرح‌های مرتبط با مشاغل خانگی، دومین کارگاه آموزشی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی را از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ بهمن‌ به مدت سه روز برگزار می کند.

این کارگاه آموزشیکه با هدف کادرسازی و تقویت توانمندی های مدیریت حوزه اشتغال جهاد دانشگاهی برگزار میشود، در ادامه دوره آموزشی توانمند سازی و دانش افزایی مدیران و کارشناسان مجری طرح توسعه مشاغل خانگی است که  در تاریخ ۹ الی ۱۱ مهرماه برگزار شده بود.  

گفتنی است ، کارگاه مذکور در قالب مباحث تئوری و عملی برگزارمی شود  و شرکت کنندگان باید حداکثر ۱ ماه پس از پایان  دوره یک پروژه عملیاتی نیز انجام دهند.همچنین به منظور ایجاد هماهنگی میان  مجریان و ناظرین استانی در کارگاه مذکور، معاونان اشتغال ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها نیز در این کارگاه حضور خواهند داشت.

شایان ذکر است، محتوای این کارگاه آموزشی حول محور تبیین مدل مشاغل خانگی ، تحلیل ابزارهای توسعه مشاغل خانگی، مفهوم، اصول و روش های شبکه سازی مشاغل خانگی، زنجیره ارزش، تامین مالی و خدمات توسعه کسب و کار (BDS)  است.

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید