اخبار

ارائه گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور از سوی مدیران ارشد وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی

ارائه گزارش حوزه های تخصصی به معاون اول رئیس جمهور از سوی مدیران ارشد وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی
مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با معاون اول رئیس جمهور به ارائه گزارش در حوزه های تخصصی از قبیل اشتغال،کسب و کار،مهارت آموزی، بازنشستگی،حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا،بیمه بیکاری،شفافیت،توانمندسازی تعاونی ها و ... پرداختند.
 دکترمنصوری تدوین دوره اشتغال در دوره پسا کرونا- افتتاح سامانه تحلیل اطلاعات بازار کار در روزهای آینده
در این نشست دکتر«عیسی منصوری» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی گفت: یکی از اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین دوره اشتغال در دوره پسا کرونا است.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی همچنین از افتتاح سامانه تحلیل اطلاعات بازار کار در روزهای آینده خبر داد و گفت : با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با راه اندازی سامانه ملی اشتغال  ایرانیان  اعمال شده است.
گفتنی است در این نشست، «احمد میدری» معاون رفاه اجتماعی، «غلامرضا پناه» معاون توسعه مدیریت و منابع و «سید هادی قره سید رومیانی» معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی، رضوانی فر مدیرعامل شستا ،نورالله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و روسای بانک های رفاه، توسعه تعاون و دیگر حاضرین در نشست گزارشی از مهم ترین اقدامات حوزه های فعالیت خود ارائه کردند.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید