اخبار

اولین جلسه شورای راهبری سامانه ملی اشتغال و کسب و کار در معانت کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

اولین جلسه شورای راهبری سامانه ملی اشتغال و کسب و کار در معانت کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

اولین جلسه شورای راهبری سامانه ملی اشتغال و کسب و کار در روز سه شنبه مورخ 22تیرماه سالجاری برگزار گردید.

 این جلسه شورای راهبری سامانه ملی اشتغال و کسب و کار با حضور مسئولان و کارشناسان وزارتخانه ها ودستگاه های مختلف اجرایی ذیربط در دفتر معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال با هدف نحوه تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی برای تکمیل و توسعه سامانه ملی اشتغال و کسب و کار برگزار گردید.

در این جلسه اهداف و ماموریت های مرتبط با سامانه ملی اشتغال و کسب و کار برای اعضای شورای راهبری سامانه ملی اشتغال و کسب و کار تشریح گردید.

بر قراری ارتباط سیستمی بین سامانه های مختلف موجود در سطح دستگاه های اجرایی ذیربط و تبادل داده و اطلاعات جهت تکمیل و توسعه سامانه ملی اشتغال و کسب و کار به عنوان یکی از محورهای اساسی جهت راه اندازی و استقرار نظام جامع اطلاعات بازار کار در کشور مورد تاکید اعضا شورای راهبری قرار گرفت.

مقرر شد با تشکیل مستمر جلسات شورای راهبری سامانه و نیز کمیته های فنی زیر بخش سامانه ملی اشتغال و کسب و کار، امکان تکمیل و به روزرسانی برخط داده ها و اطلاعات مرتبط و همچنین ارائه گزارشات مستند و دقیق در حوزه های مهارت،آموزش و بازار کار کشور به منظور برنامه ریزی و سیاستگذاری های کلان در حوزه های مرتبط به وجود آید.

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید