اخبار

دکتر کریمی بیرانوند : ارتباط بدنه دولت با جامعه دانشگاهی دو بال توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور

دکتر کریمی بیرانوند : ارتباط بدنه دولت با جامعه دانشگاهی دو بال توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور
«محمود کریمی بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در وبینار تخصصی کارآفرینی، ارتباط بدنه دولت و جامعه علمی و دانشگاهی را به عنوان دو بال توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور عنوان کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  «کریمی بیرانوند» در این نشست ضمن اشاره به کارآفرینی پاک، تعامل معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال با کارآفرینان، صاحبان ایده و طرح‌های برتر اشتغال‌آفرین، حمایت‌های متعدد صورت گرفته از کارآفرینان، لزوم اصلاح خط‌مشی هدایت نیروی توانمند و نخبه دانش آموخته دانشگاهی جهت ورود به بازار کار و شرکت‌های دانش‌بنیان را مورد تأکید قرار داد.
 وی رسالت وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی جهت کارآفرینی با استفاده از ظرفیت‌های تعاون در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در شعار سال جاری را مهم دانست.
این وبینار با همکاری و مشارکت دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به مناسبت روز ملی کارآفرینی و با حضور کارآفرینان، دانش‌پژوهان و دانشجویان حوزه کارآفرینی و مدیریت، جهانگیر یداللهی رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در فضای مجازی برگزار شد.

 

 

 

 

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید